سایت بُـنیت با احترام به حریم شخصی کاربران، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای ارائه بن تخفیف، اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است تا از صحت و امنیت خرید های شما مطمئن شویم و در صورت وقوع هر نوع پیشامدی خریدار بن تخفیف ،مشخص  و قابل شناسایی باشد.

بنابراین درج نام و نام خانوادگی، ایمیل و شماره تماس‌ توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.

همچنین بُـنیت ممکن است برای اطلاع رسانی پیشنهاد های تخفیفی جدید ، اخبارو خدمات برای اعضای وبسایت، ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه  را در پروفایل خود لغو کنند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.

شما می توانید کلیه اطلاعات خود را در بخش حساب کاربری خودتان مشاهده و ویرایش نمایید.

بُـنیت هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

بُـنیت دسترسی همه پرسنل خود به اطلاعات شخصی کاربران را محدود کرده است و تنها کسانی به این اطلاعات دسترسی دارند که در ارتباط مستقیم با کاربران خواهند بود

بُـنیت برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا از طریق راه های ارتباطی زیر با ما تماس برقرار کنید:

تلفن تماس : ۳۸۹۳۹۱۳۷-۰۵۱  / ۰۹۱۵۲۳۵۰۵۰۶      

پست الکترونیک : Info@Bonit.ir