کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات وب سایت بُـنیت به دقت ملاحظه فرمایید.

 ورود کاربران به وب سایت بُـنیت هنگام استفاده از پروفایل شخصی و طرح‏های تشویقی ارائه شده توسط بُـنیت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات بُـنیت است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش و خرید نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین بُـنیت از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق های قبلی محسوب می شود.

 ماده ۱

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های بُـنیت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏ ها و سرویس‏ های بُـنیت  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق  می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 ماده۲

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سایت بُـنیت اقدام نماید.

 ماده ۳

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات بُـنیت استفاده می‏ کنید ،سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به  بُـنیت ایمیل می‏زنید این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏گیرد و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که بُـنیت به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

 ماده ۴

کاربران برای عضویت در سایت در زمان خرید و یا با مراجعه به قسمت عضویت سایت اقدام به ثبت نام نموده و اطلاعات اولیه خود را ثبت می کنند

تبصره ۱

تنها اشخاص حقیقی می توانند در سایت عضو شوند.

تبصره ۲

کاربر باید در حفظ و نگهداری نام کاربری و رمز عبور کوشا باشد، چنانچه نام کاربری را فراموش کند می‌تواند به قسمت فراموشی رمز عبور رفته و با وارد کردن ایمیل خود رمز عبور خود را دریافت نماید.

تبصره ۳

کاربر می بایست آدرس پست الکترونیک و سایر اطلاعات خود را به طور صحیح وارد کند در غیر این صورت مسئولیت ثبت اشتباه بر عهده کاربر خواهد بود.

تبصره ۴

عضویت کاربران در سایت بُـنیت رایگان است.

تبصره ۵

کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت را دارد.

 ماده ۵

سایت بُـنیت ممکن است دارای لینک‏‌ هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏ ها تحت کنترل بُـنیت نیستند و سایت بُـنیت هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ ها شامل (و نه محدود به) لینک‏ های دیگری که ممکن است در این سایت‏ها باشد ندارد. سایت بُـنیت این لینک‏ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان انها نیست.سایت هایی که  در آگهی های سایت بُـنیت لینک می‏ شوند را افرادی خارج از بُـنیت اداره می‌کنند، بنابراین سایت بُـنیت نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏ کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌ های مخرب دیگر که می تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏ های متعلق به سایت‏ های لینک شده در سایت بُـنیت باشد، خود برعهده خواهید داشت.

تبصره ۶

کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و سایت بُـنیت مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

 ماده ۶

افراد بالای ۱۸ سال امکان عضویت و خرید در سایت بُـنیت را خواهند داشت.

تبصره ۷

عضویت برای افراد بین ۱۵ تا ۱۸ سال با اجازه ولی و یا قیم قانونی امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر ۱۵سال، حق عضویت در بُـنیت را نخواهند داشت

تبصره ۸

رعایت و صحت و سقم این ماده بر عهده کاربر  می باشد و سایت بُـنیت هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت.

  ماده ۷

روش خرید از سایت بُـنیت به شرح زیر می باشد:

۱-۷ : بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت بُـنیت.

۲-۷ : پرداخت مبلغ تعیین شده برای استفاده از سایت بُـنیت به صورت آنلاین به حساب بُـنیت(عقد قرارداد)

۳-۷ : نمایش و ارسال کد ( بن تخفیف) به صورت ایمیل یا پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا تلفن همراه کاربر، جهت ارائه به تامین‌کننده برای دریافت کالا و خدمات با تخفیف بطور مستقیم.

تبصره ۹

ارسال رسید کالا و خدمات به صورت آنی و با انجام اولین خرید صورت می گیرد،فقط در مواردی که استفاده از بن تخفیف نیازمند حداقل افراد خریدار باشد ( مانند تورهای تفریحی و یا کلاس های آموزشی که نیاز به رسیدن حداقل افراد جهت تشکیل کلاس می باشند) در صورت به حدنصاب نرسیدن تعداد خریداران در زمان تعیین شده، قرارداد بین کاربر عضو و سایت بُـنیت فسخ و بُـنیت وجوه واریزی را پس از تماس کاربر و اعلام حساب، به حساب وی پرداخت خواهد کرد. در ضمن به وجوه مذکور از زمان واریز وجه به حساب های بُـنیت تا زمانی که وجوه در نزد بُـنیت باشد، هیچگونه سودی تعلق نخواهد گرفت.

تبصره ۱۰

زمانی که بن تخفیف دریافت شد، کاربر عضو باید در مدت زمان تعیین شده در بن تخفیف، به صورت حضوری (محل آدرس در رسید می باشد) به مراجع و مراکز فروش کالا و خدمات مراجعه و از آن رسید استفاده نماید. چنانچه به هر دلیلی کالا و خدمات توسط آن مرکز برای کاربر عضو ارسال شود، هزینه ارسال آن بر عهده سایت بُـنیت نخواهد بود.

تبصره ۱۱

چنانچه مراکز فروش کالا و خدمات (تامین‌کننده) به هر نحوی از ارائه کالا و خدمات خودداری کنند، بُـنیت مسئولیتی در این زمینه ندارد و مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین کننده کالا و یا خدمات است.

تبصره ۱۲

سایت بُـنیت هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالا یا خدمات فروخته شده ندارد. ولی چنانچه کاربر از خدمات و یا کالای مورد نظر ناراضی باشد پس از اثبات ، مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین کننده کالا و یا خدمات است.

تبصره ۱۳

در صورتی که مدت زمان برای استفاده از بن تخفیف به پایان رسیده باشد و کاربر در مدت تعیین شده به مراکز تامین کننده مراجعه نکند، بُـنیت مسئولیتی در قبال عدم مراجعه مشتری نداشته و وجه واریزی مسترد نمی‌شود.

تبصره ۱۴

پیگیری و پاسخگویی نسبت به خرید شما حداکثر تا پایان مهلت استفاده از بن تخفیف خواهد بود و بعد از آن بُـنیت هیچ مسئولیتی در قبال هر گونه ادعایی نخواهد داشت.

 ماده ۸

اطلاعات زیر به منظور آگاهی در اختیار مشتریان قرار می گیرد:

۱-۸: مشخصات و ویژگی های کامل کالا یا خدمات تخفیف گذاشته شده بر طبق قانون

۲-۸ : مدت زمان اعتبار بن تخفیف

۳-۸ : مشخص کردن کلیه هزینه های کالا یا خدمات که بر عهده مشتری می باشد.

۴-۸ : هویت تامین کننده نام تجاری، نشانی و تلفن که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است.

۵-۸ : مواردی که نیازمند حداقل افراد برای حد نصاب رسیدن خرید باشد

 ماده ۹

 کاربران میبایست در نگهداری از بن تخفیف  نهایت تلاش خود را انجام دهد چون در صورت مفقود شدن و یا استفاده از آن توسط غیر،بُـنیت هیچگونه مسئولیتی نمی پذیرد.

 ماده ۱۰

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد

۱-۱۰ : مواردی که شامل تعریف کاراکتر مطلوب نمی شوند:

– قرار دادن فضای خالی (Space) بیش از حد معمول

– کشیدن حروف یا کلمات با استفاده از صفحه کلید

– استفاده ی مکرر از یک حرف یا کلمه

– بیان مطلب تکراری با نگارش متفاوت

۲-۱۰ : جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است نویسندگان نقد مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.

۳-۱۰ : تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

۴-۱۰ : کاربران ارسال کننده نظر، موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می شود

۵-۱۰ : تمام کاربران حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر کاربر تنها می تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.

۶-۱۰ : نام کاربری ارسال کنندگان نظر باید شامل نام و نام خانوادگی فرد با حروف فارسی باشد؛ لذا نظراتی که با نام کاربری غیر مجاز ارسال شده باشند، هرچند ناقض دیگر قوانین ذکر شده نباشند، تایید نخواهند شد.

۷-۱۰ : ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع می باشد، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.

۸-۱۰ : کاربران نمی توانند مطالبی در خصوص امور مذهبی و سیاسی در تالار گفتگو قرار دهند در صورت مشاهده عضویت کاربر باطل خواهد شد.

 ماده ۱۱

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد بن تخفیف از سایت بُـنیت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین بُـنیت مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس دهی ‌ به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

 ماده ۱۲

تولید غیرقانونی، فروش و یا تجارت بن تخفیف کالا و خدمات، که توسط سایت بُـنیت ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.

 ماده ۱۳

تنها بن تخفیفی که از طریق ایمیل به آدرس پست الکترونیک کاربر عضو ارسال می شود ، قابل دریافت توسط تامین کننده می باشد و کاربر می بایست بن تخفیف را چاپ کرده و در اختیار تامین کننده قرار دهد.

 ماده ۱۴

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، بُـنیت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

بُـنیت خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏ های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.